Yağ Tutuşmak İçin Öneriler

Yağ Yakmak İçin Öneriler: Pozitif kilolarınızdan kurtulmak için yağlarınızı yakmalı ve dinç şekilde zayıflamalısınız. Spor yaparak yakabileceğiniz yağlardan daha etkin bir şekilde kurtulmak için sizlere çok özel önerilerimiz olacak. Metabolizmayı hızlandırıcı ve yağ yakımını arttırıcı bilgilerle daha dar bir şekilde kilolarınızdan kurtulacaksınız.

Yağ Tutuşmak İçin Öneriler

Pozitif kilolarınızdan kurtulmak için yağlarınızı yakmalı ve sağlıklı şekilde zayıflamalısınız. Spor yaparak yakabileceğiniz yağlardan daha etkili bir şekilde kurtulmak için sizlere fazla özel önerilerimiz olacak. Metabolizmayı hızlandırıcı ve yağ yakımını arttırıcı bilgilerle daha sıcacık bir şekilde kilolarınızdan kurtulacaksınız.

c vitamini

Uzmanların belirttiklerine tarafından bol C vitamini bitiren kişiler daha pozitif  yağ yakmaktadır. C vitaminin yağ brülör özelliğinden faydalanarak forma girebilmeniz olası. C vitamini eksikliği bulunan vücutta özellikle bel bölgesindeki yağlar daha geç eriyecektir. Bu bölgede incelme karşılamak için daha artı spor yapmak gerekir. Doğal yollarla günde 1000 miligram C vitamini alabilirsiniz. Greyfurt, domates, portakal, çilek, kivi, karpuz ve yeşil biber C vitamini açısından zengindir.

keten tohumu

Vücudun yağ depolamasını eksilmek adına leptin seviyesinin düşürülmesi gerekir. Somon balığı, keten tohumu, ceviz ve fındık tüketerek yağ yakmayı hızlandırabilirsiniz. Keten tohumunu yoğurt, salata ve çorbalarınızda kullanabilirsiniz.

 

Yağ depolamayı azaltıcı etkiler kuruyemişlerde de bulunmaktadır. Kuruyemiş tüketimi vücudunuzdaki kasların mineral ve vitaminlerle beslenmesini sağlamaktadır. 1 avuç Badem, fındık yada ceviz tüketerek bu etkileri sağlayabilirsiniz.

 

Sabahları yeşil nehir içmek canlılık ve enerji verecektir. Metabolizmayı hızlandırarak yağ yakmayı kolaylaştıran yeşil nehir, günde 2 kere 1 dilim limonla birlikte tüketilebilir.

 

Kilo alımını azaltmak için tokluk şehvetli veren çam fıstığından faydalanabilirsiniz. Açlığınızı bastırmada ve yağ yakmada tezgâhtar olan Çam fıstığı, kahvaltıda 1 çorba kaşığı tüketilebilir. Çam fıstığını bununla birlikte müslinin içine de karıştırabilirsiniz.

 

Metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını kolaylaştıran bir diğer madde kapsaisin maddesidir. Kapsaisin, kırmızı biberde bulunmaktadır ve yoğurda limonla birlikte karıştırılıp tüketildiğinde kilo vermenize tezgâhtar olur.

 

Nohut, kuru fasulye, mercimek ve barbunyada gibi lif bakımından varlıklı yiyecekler yak yakmayı kolaylaştırır. Salatanıza avokado ekleyebilir, az yağlı süt ürünlerini tercih edebilirsiniz. Süt ürünlerini ılık halde tüketmek sindirimi hızlandırarak yağ yakmayı kolaylaştıracaktır. Günde 1 bardak süt içerek vücudunuzun kalsiyum eksikliği nedeniyle fazla yağ depolamasını önleyebilirsiniz.

  • First Lady
  • 6 January 2016 – 00:04:59
  • Yorum Yok
  • 0 beğeni
  • Etiketler:
  • fazla kilolardan kurtulmak, yağ ışıklandırma, zayıflama

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.