Dengeli Zayıflama

Fazla kilolardan kurtulmak istiyorsanız diyetinizi sağlıksız yöntemler ile denemeyin. Etkili aynı zamanda sağlıklı yöntemler ile denemelisiniz. Kilo vermek için mümkün olduğunuz kadar dikkat etmelisiniz. Son zamanlarda hızla yayılan kilolara en etkili yöntemin beslenme biçimi olduğunu belirtmek isteriz.

Bunun en doğal mantıksal sonucu, vücudun sürekli, ama sürekli, sistematik bir şekilde suya ve tuza ihtiyacı olduğudur. Biz suyun yerine vücudun suyunu çeken sıvılar verirsek, o da hasta olur ve ölür. Bu yeni bir bilinçtir.

Hasta olduğunuz zaman, bu kaderdenmiş gibi sayıp doktora gitmek yerine, yanlışı nerede yaptığınızı düşünmeniz gerekir. Sorunun çözümü de genevücudunuzun kendi iyileştirme gücündedir. Kolay, hızlı fakat sağlıklı zayıflama mümkündür. Kilolarınızdan kısa süre zarfında kurtulmak için mutlaka beslenmenize özen göstermelisiniz.

Başka hiçbir yerde aramaya gerek yoktur. Su içilmediğinden dolayı vücuttan dışarıya atılamayan maddeleri vücut en önemli protein rezervleriyle nötrleştirir demiştik. Şimdi vücudun bu zehirli maddeleri nötürleştirmek için kullandığı proteinler, gerçekte vücutta ne işlerde kullanıldığına bakalım.

Ayrıca tryptain iki lysinen ile birleşerek üçayaklı bir enzim oluşturur. “bu üçayaklı enzim, dna’nın yazılım sürecinde, kalite kontrol sisteminin  en önemli rolünü oynar ve yeni hücre oluşumunda, dna bölünmesindeki yazılım (transkription) yanlışlarının kontrolüne katılır

Balmanbunları şöyle açıklamaktadır. Trytophan: “seretonin, mclatonin, tryptain, ve ındolamin’e çevrilir. Bunlar beynin ve sinir sisteminin en önemli neurotransmitter’ leridir. Örneğin bunlardan vücutta seretonin oranıyla depresyonun doğrudan bir ilişkisi olduğu bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.