Bağışık Sisteminizi Güçlendirme Yolları

Bağışıklık Sistemini Güçlendirmek günümüzde insanların çok kalabalık topluluklar içinde yaşamasından dolayı oldukça önemli bir konu haline gelmiştir nedeni ise oldukça
basittir çok fazla insan çok fazla mikrop kaynağı demektir;metroda otobüste yada okulda kaptığımız mikroorganizmalardan dolayı çok fazla hastalanırız.

Çözümü ise doğru mineral ve besinleri almaktan geçer.Bunın için en doğru takviye Arı Sütü Karışımıdır ve bağışıklık sisteminizi mükemmek yapar.Arı sütü karışımı alırken dikkat edilmesi gereken önemli konu pek çok marka tarafından üretilen Arı Sütü Doz 1 almanızdır nedeni doz 1 çocuklar için üretildiğinden hem çok daha saf hemde mineral ve vitamin açısından zengindir en önemlisi ise çok daha doğaldır.Yetişkinler yarafındada rahatlıkla kullanılır avrupa ve amerikada zaten bizde satılan arı sütü doz 1 formatında ürünlere izin verilmektedir.

Arı sütünün faydaları

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirici etkisi üzerinde yoğunlaşmış bilimsel araştırmalar da mevcuttur: Prof. Sver ve arkadaşları denekler üzerinde yaptıkları deneylerin sonucuna göre arı sütünün bağışıklığı kuvvetlendirici belirgin etkilerini ispatlamışlardır. Bağışıklık sistemini arı ürünlerinin kompozit kullanımı tam olarak destekler. Arı Sütü, Polen ve Propolisin ideal doz ve kullanım şekilleriyle, kalpdamar, sindirim, sinir ve savunma sistemleri güçlenir ve bünye hastalıklara karşı önemli oranda direnç kazanır. T1T2 savunma hücrelerinin artışı ve direnci konusunda da etkin oldukları tesbit edilmiştir.. 7’den 77’ye her yaştan Kullanıcının genel durumlarında gözle görülür iyileşmeler gözlenir.

Arı ürünleri Kanserle Savaşımda Alternatif Tıp’ın vazgeçilmezlerindendir. 
Bağışıklık sistemini aktive eder. Tümör oluşumu ve büyümesini yavaşlatır ve engeller. Metastazı yüzde 47 oranında yavaşlatarak, tedavi süreçlerine iki kat zaman kazandırır. Kemoterapi ve radyoterapi uygulamalarının iç organlar üzerindeki yan etkilerini tolere eder. Hastalar hızlı toparlanır ve hastalığa karşı güç bulur. Bu noktada arı ürünlerinin kompozit kullanımı çok etkindir. Arı SütüPolenPropolis üçlüsünün her biri teker teker önemli bir antioksidan ve anti kanserdir. Bu ürünlerin her birinin öne çıkan yönlerinin beraberliğiyle hastalığa karşı bir zırhlı tugay etkisi sağlanabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.