AIDS zayıflatır mı?

AIDS zayıflatır mı?

AIDS kilo verdirir mi, AIDS zayıflatıyor mu, AIDS ne zaman kilo verdirir, AIDS ne zaman zayıflatır tüm bu soruların yanıtlarını merak edenler için araştırma yaptık ve uzman açıklamalarına sizler için…

AIDS kilo verdirir mi, AIDS zayıflatıyor mu, AIDS ne zaman kilo verdirir, AIDS ne zaman zayıflatır tüm bu soruların yanıtlarını merak edenler için araştırma yaptık ve uzman açıklamalarına sizler için yazımızın devamında yer verdik. AIDS hastalığına yakalanmak kilo verdirir mi, AIDS hastalığı zayıflatır mı buyurun hep birlikte yazımızın devamından öğrenelim.

AIDS hastalığı zayıflatıyor!

AIDS kilo verdirir

AIDS sonradan edinilen bağışıklık sistem bozukluğu sendromu olarak tanımlanan bu hastalıkta sonrada kazanılmış bağışıklık dendiği için öncelikle irsi olmadığını bilmenizi isterim. Vücudun bağışıklık sistemi zayıfladığı zaman bu hastalığına neden olan HIV virüsü etkisini göstererek pek çok şikayetlerin yaşanmasına neden olur. Bu şikayetler arasında aşırı ve ani kilo kaybı da görülmektedir.

Pek çok yaygın olan hastalıkların belirtileri ile benzerlik gösteren AIDS hastalığının belirtileri arasında iştah azalması sık görülür bir durumdur. Aynı zamanda AIDS kilo verdirmenin yanı sıra ishale de yol açabilir. Tüm bu durumlar AIDS hastasının zayıflama sebeplerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.