Ozon tedavi niçin gereklidir ?

Kendi kendinize bir yaşam analizi yapınız. Hangi gıdaları alıyorsunuz. Sigara ve içki var mı? Reçeteli yada reçetesiz herhangi bir ilaç kullanıyormusunuz? Bu ilaçlar sizin vucudunuza zarar veriyormu yada bunun farkındamısınız?.

Zaman içinde yararlı olan aldığınız bu ilaçlar vucudunuz için yararlı olan mikropları da öldürüyor mu?. Kemoterapi yada radyoterapi gördünüzmü? Kullandığınız sular temizmi?

Bedeninizin üçte ikisi sudur. Yaşam için vazgeçilmez olan vucut suyunuz için ne yapıyorsunuz. Yediğiniz abur cubur şeyler, kullandığınız ilaçlar, içtiğiniz sigara ve içkinin yanında kendinize yeterince vakit ayırabiliyormusunuz? Stresle aranız nasıl?

Az dinlenmiş, yorgun stresle başedemiyecek hale gelmiş vucudunuz içinde o kadar toksik madde varki siz çok zehirlenmiş bir bedenin yükünü çekiyorsunuz. Kanınızda dolaşanlardan habersizsiniz.

Şimdi ozon kullanarak hayatında bir değişiklik yap!! Toksik atıklar bağışıklık siteminizi çökertmektedir. Şimdi yeni bir yaklaşım ile sağlıklı hücreler ve sağlıklı bir yaşam için harekete geçmenin zamanıdır. Biraz süre alacak sabırlı olun.

Ozon, bakterileri virüsleri ve mantarları öldüren çok güçlü bir maddedir. Doğa tarafından bize verilmiş, mikropları öldürücü kokuları giderici havayı temizleyici farklı yollarla, şelale, gök gürültüsü gibi bize bahşedilmiş yaşam iksiridir. Ozon olmadan, bu gezegende yaşam son bulacaktır.

Ozon hastalık kürü için güçlü bir tedavi aracı, hem de hastalığın önlenmesi için önemlidir. Farklı hastalıklar yüzlerce tanımlama almaktadır fakat temel neden nedir? Bu neden, iki kez Nobel ödüllü Dr Otto Warburg tarafından hücresel düzeyde hipoksi veya oksijen eksikliği olduğu şeklinde ortaya konmuştur. Örneğin dejeneratif hastalıklarda (artrit, ateroskleroz, multipl skleroz, romatizma, kanser) olduğu gibi.

Düzenli ozon kullanımı hem koruyucu hemde tedavi edici olarak bağışıklık sistemimizi güçlendirir.

Prof. Dr.Nurettin LÜLECİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.