Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler

Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler olarak bir çok besin ve içecek sayılabilir ben size en etkililerini sayacağım bunlar yüzyıllardır insanlar tarafından bu amaç ile kullanılan ve denenen karışımlardır.Çok farklı bitki ekstraktı,suyu yada hayvansal kaynaklı ürünler kullanılabilmekedir.

Cinsel Gücü Arttıran En İyi Yiyecekler

1-Çakşır Yaprağı Suyu

Çakşır Otunun Faydaları ve Etkileri: Etkili bir afrodizyak olan bu bitki, cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliklerinden dolayı cinsel isteksizlik tedavisi için faydalı olabilir. Aynı zamanda sperm sayısını ve hareketliliğini de arttırıcı etkilere sahiptir. Kasları kuvvetlendirir ve kas ağrılarını gidermeye yardımcı olur. Sinirleri rahatlatır. Astım ve bronşitte faydalıdır.

2-Arı Sütü Doz 1

Arı Sütü Doz 1 arı ürünleri üreten bir çok markanın ürettiği bal polen ve arı sütü karışımından oluşmaktadır.Verdiği enerji ile bir çok faydasının yanında
cinsel gücü artırır.

3-Damla Sakızlı Soğuk İçecek

Damla Sakızndan üretilen soğuk içecek damla sakızının ve içeriğinin etkileri ile zaten yunanlılar tarafından extra güç verici besin olarak kullanılmatadır.
Damla sakızını geçmişten günümüze bir çok faydasının yanısıra ENERJİ verdiği için kullanılmaktadır.Özellikle sakızın merkezi Yunanistanda Erkekler daha aktif ve güçlü olabilmek için damla sakızı ile üretilen içecekleri çok fazla kullanmaktaydılar.Romalılarda ise Gladyatörlere araneya çıkmadan 2 saat önce önce mutlaka Damla Sakızı Katkısı ile yapılmış şerbet tarzı içecekler içirilmekteydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.