Anasayfa » Unutkanlık ve Hafıza » Unutkanlığa Ne İyi Gelir ?
Unutkanlığa Ne İyi Gelir ?
Unutkanlığa Ne İyi Gelir ?

Unutkanlığa Ne İyi Gelir ?

Unutkanlık için çözüm önerileri ve hafıza kaybı için bitkisel kürleri ve iksirleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Unutkanlık bilhassa yaşlılarda etkisini bildiren bir sinir sistemi problemidir, Bazı durumlarda amnezi hastalığı genç yaştaki insanlarda başlayıp hayatlarının ilerleyen dönemlerinde Alzheimer ‘e değin gidebiliyor.

Amnezi için çözüm önerileri ve bellek yitimi için nebati kürleri ve iksirleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Unutkanlık özellikle yaşlılarda etkisini belirten bir sinir sistemi problemidir, Bazı durumlarda unutkanlık hastalığı genç yaştaki insanlarda başlayıp hayatlarının ilerleyen dönemlerinde Alzheimer ‘e değin gidebiliyor. Şayet hafıza kaybı için nebati tedavi yöntemlerinden bir sonuç alamazsanız bir bilirkişi doktora görünmenizde üstünlük var. Sinir sisteminizi Güçlendirecek tarif bir uçtan bir uca de unutkanlık sorununuzdan kurtulabilirsiniz, Özellikle stres kaynaklı unutkanlık sorunlarına iyi gelen bu tarifle Sinir sisteminizi güçlendirebilirsiniz.

 

Bellek Yitimi İçin Bitkiler

Unutkanlığa iyi gelen bitkisel çare yöntemlerinden ilki aşağıda tarifini verdiğimiz doğaüstü iksirdir. Hazırlayacağınız bu iksiri her gün bir kadeh tükettiğinizde unutkanlığınız azaldığını fark edeceksiniz.

Malzemeler: 3 adet kivi, 5 adet limon, 1 demet maydanoz, yarım demet nane ve 2 adet havuç

Unutkanlığa iyi gelen iksirin hazırlanışı: Maydanoz, kivi, nane ve havuç’u Blender ’dan geçirip suyunu sıkını. sonra limonların suyunu bu karışıma ek edin ve ayrıntılarıyla karıştırın Hazırladığınız bu karışımı bir kap içerisinde buz dolabında 24 saat saklayın ve daha sonra karışımdan 7 gün boyunca her gün 1 kadeh için.

 

Sinir Sitemini Güçlendiren İçecek

Aşağıda tarifini verdiğimiz asap sistemini güçlendiren meşrubat doğruca özellikle strese dayalı hafıza kaybı sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Malzemeler:  2 diş sarımsak, 10 adet sıkılmış limon suyu, yarım demet nane, yarım demet fesleğen ve 1 demet maydanoz.

Sinir sistemini güçlendiren içeceğin hazırlanışı:  Yukarıda yazılan malzemeleri adamakıllı yıkayın ve herhangi bir makine kullanmadan elinizle parçalara ayırın. Malzemeleri mümkün olduğunda ufak parçalara ayırın sonradan üzerine 10 adet limonun suyunu ekleyin ve buz dolabında geceden sabaha değin bekletin.  Hazırladığınız bu karışımdan her gün yemeklerden önce 1 kaşık için.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.