Anasayfa » Kalp - Damar Hastalıkları » Kalp Rahatsızlığına Çözüm
Kalp Rahatsızlığına Çözüm
Kalp Rahatsızlığına Çözüm

Kalp Rahatsızlığına Çözüm

Kalp rahatsızlığı olanların tedavileri sırasında destek amaçlı uygulayabilecekleri fantastik bir nebati reçete sunduk. Yürek hastalıklarının tedavisine destek olacak bu bitkisel reçete ahenkli olarak tavsiye edildiği şekilde kullanıldığında, kalp rahatsızlığa çözüm oluyor.

Kalbin eski sağlığına kavuşmasına muavenet edecek ve kalbin güçlenmesini sağlayacak bitkisel reçete, mutfaklarımızda bulunan ürünlerden hazırlanmaktadır. İçinde pirinç, marul, mısır, buğday gibi gıdaların yer aldığı son derece sağlıklı olan bu kalbe iyi gelen doğal reçeteyi mutlaka denemelisiniz.

Kalp Hastalığına Doğal Reçete

Kalp hastalıkları hayat kalitemizi negatif etkilemektedir. Birçok anlamda sorun yaratan kalp hastalıkları, ilerleyen zamanda diğer sağlık problemlerinin de husule gelmesinde rol oynamaktadır. Hem kalp sağlığını gözetmek ayrıca de oluşabilecek öteki problemlerin önlemek ster misiniz? Kalp doktorları kadar da kullanımında bir sakınca görülmeyen ve uyumlu kullanımı ile aksine birçok anlamda faydası dokunacak doğal reçetenin tarifine geçelim.

Malzemeler

  • Pirinç
  • Buğday
  • Soya yağı
  • Marul
  • Semiz otu
  • Pamuk tohumu
  • Mısır

Hazırlanış ve Başvuru Reçetesi:

Pirinç ve buğdayın pişirilmesiyle elde edilen lapalar, soya yağı ile karıştırılarak yoğrulur. Hazırlanan bu nesil lapalar yemek arasında bir iki çorba kaşığı yenir.

Kalbinden şikayeti olanlar, sofralarından marul ve semiz otu gibi sebzeleri beceriksiz etmemelidir. Bunlardan yemekler yapılıp yeneceği gibi yıkadıktan daha sonra da çiğ olarak yenilebilirler.

Pamuk tohumu, darı taneleri ile havanda dövülerek un haline getirilir. Hazırlanan bu karışım, soya yağı ilavesi ile Macun kıvamına gelinceye kadar yoğrulur. Bu macunla bakla iriliğinde yapılan haplardan günde üçbeş tane yutulur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.