Kadınlarda Orgazm Artırıcı Pozisyonlar

Erkeklerde seks her zaman eğlenceli ve her zamanda orgazm olunur. Erkekler Kadınlar Gibi Olmazlar Kadınların Orgazm olması çok zordur bu yüzden size kadınlarda orgazm olmasını kolaylaştıran hareketler vereceğim lütfen dikkatle okuyunuz.

Fantastik At Hareketi

Kadınlarda orgazm yukarıda olduklarında daha etkili oluyor.  Kadınlar vücutlarını partnerine doğru açıldıkları zaman kadınlarda orgazm kolaylaşıyor ve orgazm olma ihtimali yüzde 90 gibi bir ihtimal olmuş oluyor.

Amazon Hareketi

Fantastik at gibi olan bu hareket. Sadece değişik altyapısı bulunmaktadır. Eğer değişik fantezileriniz var ise bu hareket tamamen sandalye üzerinde Gerçekleştiriliyor.  Erkeğiniz sandalyede oturacak sizde erkeğinizin üstüne oturacak şeklinde olacaktır.

Sepet Hareketi

Cinsel ilişkide göğüs uçlarının uyarılması ile meydana gelir. Erkeğinizin kucağına oturun ve vücudunuzu ona doğru yaslayın bütün beden ağırlığınızla ona tüm anı yaşatın ama dikkat edin göğüsleriniz erkeğin dudaklarının tam ortasında olması gerekmektedir.

Kaydırak Hareketi

Bu pozisyonda erkeğin üzerine yatmak ile meydana meydana gelir. Erkek kaydırak görevi görüyor. Bu pozisyonda iki taraf daha çok hissederler ve daha fazla zevk demektir.

Klips Hareketi

Erkeğin üzerinde olunan pozisyon ama kendinizi geriye doğru yaslayın. Bu sizin orgazm olmanızı sağlar ama erkeğin bacakları kapalı olmalıdır.

Örümcek Hareketi

Burada erkek dik oturur ve siz yüzünüzü ona dönmeniz gerekmektedir. Erkeğin üzerinde olduğunuzda arkaya doğru yaslamanız gerekmektedir.

Laptop Hareketi

Esnek olmanız gerekmektedir. Esnek olan insanlar bu hareketi daha severler.
Erkek bir sandalyeye oturur ve siz de onun kucağına oturun ve bacaklarınızı omzuna koyun.

Süpernova Hareketi

Bu pozisyonda kadın üsttedir ve kadın arkasına yaslanması ile oluşmaktadır. Bu pozisyona yatağın ucunda başlayın ama ikinizde yatağın üzerinde olun.  Bu hareketlerle devam edin ve sonucu hissettiğiniz zaman öne doğru eğilin. Dizlerinize ağırlık verin ve ileri doğru beraberce kayın.

Geriye Doğru Kaydırak

Bu pozisyona da yatağın ucunda başlamanız gerekiyor. Erkeğiniz yatakta hafifçe arkasına yaslansın ve siz üzerine çıkın daha sonra kendinizi yataktan aşağı geriye doğru yatırın ta ki elleriniz yere değene kadar.

Ters Kovboy Hareketi

Bu sefer yine üstte olun ama erkeğinize arkanızı dönün. Böylece siz gerekli hareketleri yaparken erkeğiniz anüsünüzü uyarabilir. Üstelik gördüğü manzara da eminiz çok hoşuna gidecektir.

Tünek Hareketi

Eğer sandalyeden hoşlanıyorsanız bu pozisyonda hem arkanızı dönebilir hem de sandalye kullanabilirsiniz.

Erkeğiniz sandalyeye otursun ve siz onun kucağına oturun ama ters olarak. Bacaklarınızdan destek alarak yukarı aşağı hareket edin ve dilerseniz bu sırada öne doğru eğilin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.