erkeklerin seks hataları

Erkeklerin Seks Hataları

erkeklerin seks hatalarıHata 1: “Onun ne istediğini biliyorum”

Daha önce bir kadınla birlikte olan erkekler tüm kadınların aynı şeyi istediği hatasına düşer. Ancak tüm kadınlar aynı değildir. Sadece seks açısından değil, paylaştıklarınız ve yaptıklarınız da değişir.

Hata 2:  “İhtiyaç duyduğu herşeye sahipsiniz”

Bazı kadınlar orgazm konusunda zorluk yaşarlar. Ön sevişme ya da uzun sevişme bazen işe yaramayabilir. Eğer bir kadın tatmin olmuyorsa erkek birşeylerin yanlış ya da eksik olduğunu anlamalıdır.

Hata 3: “Erkekler ve kadınlar sekste aynı şeyi hisseder”

Sekste tüm kadınlar ve erkekler aynı şeyi hissetmez. Erkeğin ilişki sırasında hissettikleri ile kadının hisleri asla aynı olamaz. Bazı kadınların vajinası daha az hassas olabilir, bu nedenle hissetikleri de değişebilir. Dolayısıyla her kadının ilişkiden aldığı haz değişkendir.

Hata 4: “Kadınların anatomisini biliriz”

Çoğu erkek klitorisin nerede olduğunu bilir ancak bu yapısını anladıkları anlamına gelmez. Vajinal anatominin hassas yapısı ve orgazmın geçmişi çok yeni. Özellikleri hakkında herşeyi biliyor olamazsınız. Partnerinize sorarak naısl dokunabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Hata 5: “Sükut altındır”

Çoğu erkek seks sırasında sessiz olmaları gerektiğini düşünür. Ancak siz konuşmadıkça partneriniz ne hissettiğiniz ve ne istediğinizi anlayamaz. Sizinle birlikte hareket edemez. Eğer memnuniyetiniz hakkında birşeyler söylerseniz kadın sizi yönlendirebilir. Seks sırasında konuşmak, birlikte hareket etmek en doğrusudur.

Detaylı bilgi ve ürün siparişi için BURADAN devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.